Sp1

Znamy Mistrzów szkoły w koszykówce!

W rozegranym w sobotę 7 lutego 2015r. finałowym turnieju piłki koszykowej wyłoniono drużynę, która zdobyła tytuł Najlepszej Koszykarskiej Ekipy w Naszej Szkole. Zaszczytne miano przypadło klasie VIC, która w całych rozgrywkach występowała jako Boston Celtics. Warto dodać, że uczniowie tej klasy, jak na prawdziwych mistrzów przystało nie zaznali smaku porażki.

Cały turniej odbył się z inicjatywy uczniów klasy VIA Mateusza GAWLIKA, który pełnił w nim również rolę sędziego zawodów oraz Remigiusza WOLNIAKA, który z kolei wcielił się w rolę „szalejącego fotoreportera”. Nad przebiegiem imprezy, która trwała łącznie aż miesiąc (rozpoczęła się 6 grudnia a zakończyła 7 lutego) czuwał pan Robert ŁYKO.
O szczegółach imprezy przeczytacie na stronie „SPORTOWA JEDYNKA” w zakładce Szkolne imprezy sportowe lub klikając link. Tam także prezentacja zdjęć wykonanych przez organizatorów zawodów.
Artur WELS


Skip to content