Sp1

Zjazd Liderów MegaMisji

W dniach 9-10 września 2016r. w Warszawie odbył się I Zjazd Liderów MegaMisji Fundacji Orange. Przygoda z MegaMisją w SP1 w Choszcznie zaczęła się w październiku 2015 roku, kiedy to w drodze eliminacji, spośród 436 szkół, zakwalifikowała się do edycji pilotażowej programu. MegaMisja to program nowoczesnej edukacji, który podnosi kompetencje cyfrowe nauczycieli, dzieciom w świetlicy pomaga odkryć dobre i bezpieczne strony nowych technologii.

Honorowymi ambasadorami MegaMisji są: Magdalena Kumorek – aktorka teatralna i filmowa oraz wokalistka także Grzegorz Kasdepke, autor bestsellerowych książek dla dzieci.

Podczas Zjazdu Lider MegaMisji, jednocześnie nauczyciel w świetlicy szkolnej SP1 w Choszcznie p. Helena Banaś została zaproszona do grona ekspertów, aby opowiedzieć o swoich dotychczasowych działaniach w programie, sukcesach oraz nagrodach zdobytych dla świetlicy szkolnej. Należy wspomnieć, iż w programie również pani Helena otrzymała nagrodę w konkursie na najlepszy własny scenariusz zajęć. Jest to Tablet Lenovo Yoga Tab 3 Pro, który uatrakcyjni jeszcze bardziej zajęcia w świetlicy.

Przygoda z MegaMisją trwa. Dzieci podczas kolejnych zadań zdobędą nowe kompetencje cyfrowe, podczas dobrej zabawy zawalczą o wspaniałe nagrody.

H. BanaśSkip to content