Sp1

Zima w kolorach i dźwiękach

W dniu dzisiejszym odbył się drugi etap szkolnego projektu o nazwie „Cztery pory roku w kolorach i dźwiękach”.

Po jesieni przyszedł czas na zimę i po raz kolejny do projektu włączyli się wszyscy uczniowie i nauczyciele. Klasy I-III na drzwiach do swoich sal lekcyjnych pięknie wyeksponowały różne sporty zimowe, natomiast klasy starsze udekorowały drzwi do swoich klas rymowankami lub wierszami o tematyce zimowej. I chociaż za oknem aura raczej wiosenna, w naszej szkole zima w pełni!

Uczniowie klas młodszych przygotowali też piękne prace plastyczne o zimie, a uczniowie ze świetlicy szkolnej piękne zimowe drzewa. Wszystkie prace można podziwiać na wystawie na szkolnym łączniku.

Jak zwykle niezawodne okazały się nasze pierwszaki, które żywiołowo śpiewały zimowe piosenki.

Ale największy podziw wzbudził konkurs na Królową Zimę, podczas którego przedstawicielki klas pierwszych, pięknie się prezentowały w przebraniu Pani Zimy. Wszystkie dziewczynki zostały nagrodzone gromkimi brawami. Szkoda tylko, że królowa może być tylko jedna!

Wspomniana impreza pokazała nam, iż „Zima w kolorach i dźwiękach” nie jest taka zła!

Organizatorzy dziękują za zaangażowanie całej społeczności szkolnej!

Renata Sobiech, Anna RejekSkip to content