Sp1

Zaprogramuj przyszłość – zajęcia wyjazdowe

W ramach projektu „Zaprogramuj przyszłość” realizujemy zajęcia wyjazdowe do miejsc w których nasi uczniowie mogą poznać nowe technologie, by sprawdzić swoje umiejętności programowania, kodowania. Jako pierwsze w podróż wyruszyły klasy: I d, III a, III c, III f udały się z opiekunami do Technoparku w Szczecinie, natomiast klasy: I a, I b, II a do Robotfana oraz na wystawę Eureka.

22 maja grupy uczniów z klas 1a, 1b i 2a, biorące udział w projekcie ,,Zaprogramuj przyszłość” pojechały na wycieczkę do Szczecina. Tam uczestniczyły w warsztatach z robotyki w Edukacyjnym Centrum Zabaw z Robotami ,,Robotfan”. Następnie poznawały prawa fizyki w Fundacji Eureka, wykonując różnorodne doświadczenia. W przerwie między zajęciami schłodziliśmy się pysznymi lodami.

Mimo zmęczenia po całodziennym wysiłku,  wróciliśmy zadowoleni i pełni wrażeń. Zapraszamy do naszej galerii zdjęć.

B. Gębarska, T. Skrzypiec, R. Sobiech

 Skip to content