Sp1

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016 odbyło się w dwóch turach.

Uczniowie klas I – V o godzinie 10.00 zebrali się na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2015/2016 na zielonym boisku szkolnym. Uczniowie zaprezentowali program artystyczny przygotowany pod kierunkiem p. O. Taratajcio i B. Gębarskiej.

Pani Dyrektor wręczyła nagrody dla uczniów z najwyższą średnią w klasach IV i V oraz gratulacje dla ich rodziców. Uczennica klasy IV d Zuzanna Miciul uzyskała najwyższą średnią w szkole, natomiast uczniowie Szymon Błaszczyk V c i Mateusz Siwko V c uzyskali najwyższe średnie wśród uczniów klas V.

Na zakończenie uroczystości pani Krystyna Górecka – dyrektor szkoły oraz pan Henryk Bokun – przewodniczący Rady Rodziców złożyli uczniom wakacyjne życzenia. Dzieci udały się z wychowawcami do klas, by odebrać świadectwa i rozpocząć wakacje.

Natomiast dla uczniów klas VI rozpoczął się uroczysty apel, który zakończył ich pierwszy etap edukacji. Szóstoklasiści przy dźwiękach poloneza uroczyście wkroczyli na salę gimnastyczną. Gdzie odbyło się uroczyste przekazanie sztandaru szkolnego oraz wręczenie nagród i wyróżnień dla wzorowych uczniów.

Absolwentki Małgorzata Taratajcio VI b, Zuzanna Michalak VI a odebrały Nagrodę Burmistrza Choszczna z rąk pani Wiceburmistrz – Magdaleny Sieńko. Uczennice Klara Magdziarek VI a, Magdalena Wandoch VI b odebrały Nagrodę Dyrektora Szkoły wręczoną przez panią Krystynę Górecką. Także rodzice wyróżnionych uczniów przyjęli gratulacje od pani Wiceburmistrz i pani Dyrektor. Szóstoklasiści wyróżnieni świadectwem z czerwonym paskiem wspólnie z rodzicami przyjęli gratulacje od pani Dyrektor. Nagrodzeni przez panią Krystynę Górecką zostali także uczniowie, którzy reprezentowali SP1 w poczcie sztandarowym, zawodach sportowych oraz aktywnie działali w Samorządzie Uczniowskim. „Mali Stobniczanie” otrzymali nagrody i gratulacje z rąk pani Małgorzaty Kozłowskiej – dyrektora Choszczeńskiego Domu Kultury. Harcerze otrzymali nagrody i gratulacje z rąk hm. Stefana Szemlija i dr. Doroty Białas.

Szóstoklasiści zaprosili do wspólnego tańca, zaprezentowali fazy rozwojowe uczniów szkoły podstawowej, podziękowali pracownikom szkoły i nauczycielom. Przyjęli serdeczne życzenia od pani Dyrektor oraz pana Przewodniczącego Rady Rodziców. Na koniec przechodząc przez bramę „przeszłość, teraźniejszość, przyszłość” otrzymali od pani Krystyny Góreckiej pamiątkowy bilet i przeszli do klas na pożegnanie z wychowawcami oraz po ostatnie świadectwo w szkole podstawowej.

Uroczystość przygotowana została przez uczniów klas VI i ich wychowawców pod kierunkiem pani B. Grzejszczyk oraz pani O. Taratajcio.

Szóstoklasistom życzymy sukcesów w gimnazjum:)

Życzymy udanych wakacji, obyśmy cało i zdrowo spotkali się we wrześniu:)

I. Sosin

Zapraszamy galerii zdjęć zakończenie roku klasy I – V:)

Zapraszamy galerii zdjęć pożegnanie absolwentów:)Skip to content