Sp1

Zakończenie projektu „Indywidualizacja w nauczaniu klasy I – III”

W czercu 2013 r. zakończyliśmy prowadzenie zajęć w ramach projektu „Indywidualizacja nauczania w klasach I – III” realizowanego w szkole od stycznia do czerwca 2013 r. Zajęcia odbywały się w 20 grupach kilkuosobowych (od 4 do 10 osób), prowadzone przez 18 nauczycieli i specjalistów. Uczniowie klas I – III doskonalili umiejętności matematyczne, polonistyczne, przyrodnicze, językowe, a także umiejętność właściwego zachowania, prawidłową postawę i wymowę.

Zajęcia bardzo podobały się uczniom i rodzicom, ponieważ odbywały się w małych grupach i były realizowane w ciekawej formie. Dzięki projektowi wzbogaciła się baza naszych pomocy dydaktycznych, które zostały zakupione ze środków unijnych. A najważniejsze jest to, iż uczniowie są zadowoleni (tak wynika z ich wypowiedzi:) z prowadzonych zajęć i osiągniętych przez siebie wyników, a założone przez nauczycieli cele zostały osiągnięte.

Zapraszamy do fotorelacji z przebiegu przeprowadzonych zajęć.

 

 Skip to content