Sp1

Zajęcia z dronami

W ramach działającego w naszej szkole Lokalnego Klubu Kodowania otrzymaliśmy mini grant, który przeznaczony został na zorganizowanie zajęć z dronami „Gotowi do lotu?”. Inicjatorem i organizatorem tych zajęć jest współpracująca z nami bibliotekarka MBP w Choszcznie p. Anna Kościuczuk,  a uczestniczyli w nich uczniowie z Klubu Kodowania i z 2 grup komputerowych klas Va i Vc.  Z dronami i zasadami ich bezpiecznego użytkowania zapoznał nas pan Marek Szymański ze szczecińskiej firmy Go4idea, a później już były nasze mniej lub bardziej udane próby uruchamiania i sterowania mini dronów.

Przeprowadzenie tych zajęć było możliwe również dzięki wsparciu finansowemu pana Seweryna Andrzeja Szymczaka właściciela firmy E – CHO – Internet, Telewizja, Telefon z Choszczna, za co serdecznie naszemu sponsorowi dziękujemy!

Krystyna Górecka

Autorem załączonych zdjęć z naszych dronowych zajęć jest pani Katarzyna JezierskaSkip to content