Sp1

XVII Dzień Papieski

W minioną niedzielę na placu przy kościelne pw. NNMP odbył się festyn z okazji XVII Dnia Papieskiego. Tym razem pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją”.

Była loteria fantowa, kiermasz książek, stoiska ze smakołykami, malowanie buziaków dzieci, puszczanie gołębi, prezentacje różnych grup wiekowych czy licytacje – a wszystkiemu przyświecał szczytny cel zbiórki funduszy na stypendia dla ubogiej i zdolnej młodzieży.

Nie mogło nas tam zabraknąć. Uczniowie klas I a przygotowani przez p. Tatianę Skrzypiec zaprezentowali się na scenie w piosence ,,Ojcze nasz”. Uczniowie klasy II a przygotowani przez p. Brygidę Gębarską zaśpiewali piosenkę ,,Bóg łączy nas”. Obie grupy  z wielkim zaangażowaniem i radością wystąpiły przed licznie zgromadzoną publicznością i godnie reprezentowały naszą szkołę, a po swoich prezentacjach otrzymały gromkie brawa.

Opiekunowie bardzo dziękują rodzicom i najbliższym swoich wychowanków za zaangażowanie i przyprowadzenie pociech na występ.

B. Gebarska, T. SkrzypiecSkip to content