Sp1

XV Dzień Papieski – Patron Rodziny

14 października 2015 r. uczniowie naszej szkoły włączyli się do obchodów XV Dnia Papieskiego. Artyści z klasy III a oraz członkowie koła ,,Rymtonki” zebrali się w niedzielne popołudnie na placu przed pomnikiem Jana Pawła II, by wspólnie ze społecznością Choszczna uhonorować wielkiego i świętego Polaka. Wokaliści zaprezentowali po dwa utwory: ,,Chrześcijanin tańczy”, ,,Pełni mocy”, ,,Chwalcie Pana”, ,,Pioseneczka”. Zgromadzeni rodzice z klasy II c doceniając wkład pracy jaki włożyły dzieci w przygotowanie występu ufundowali cukierki, natomiast rodzic z klasy III a p. Reutowicz wylicytował dla wykonawców duży, śmietankowy tort.

Opiekunowie bardzo dziękują rodzicom za zaangażowanie i przyprowadzenie swoich pociech na występ.

B. Gębarska, T. Skrzypiec

Zapraszamy do galerii zdjęć:)Skip to content