Sp1

XIV Dzień Papieski

no images were found

W minioną niedzielę na placu przy kościelne pw. NNMP odbył się festyn z okazji XIV Dnia Papieskiego.Tym razem pod hasłem „Jan Paweł II – Świętymi Bądźcie”.

Była loteria fantowa, kiermasz książek, stoiska ze smakołykami, prezentacje różnych grup wiekowych czy licytacje – a wszystkiemu przyświecał szczytny cel zbiórki funduszy na stypendia dla ubogiej i zdolnej młodzieży.

Nie mogło nas tam zabraknąć. Uczniowie klas I c i IV a przygotowani przez p. Tatianę Skrzypiec zaprezentowali się na scenie w trzech piosenkach: ,,A a a moje serce gra”, ,,Śpiewaj, śpiewaj” i ,,Tak mówił papież”. Uczniowie klasy II a przygotowani przez p. Brygidę Gębarską zaśpiewali piosenki z repertuaru Arki Noego: ,,Dziękuję Ci” i ,,Tylko to chcę powiedzieć”.

Obie grupy z wielkim zaangażowaniem i radością wystąpiły przed licznie zgromadzoną publicznością i otrzymały gromkie brawa.

Opiekunowie bardzo dziękują rodzicom za zaangażowanie i przyprowadzenie swoich pociech na występ.

B. Gębarska

T. SkrzypiecSkip to content