XIII Dzień Papieski

21 osobowa grupa reprezentowała naszą szkołę podczas obchodów XIII Dnia Papieskiego, który świętowaliśmy w minioną niedzielę.

Uczniowie przygotowani przez p. Tatianę Skrzypiec i p. Pawła Lemiesiewicza z wielką radością zaprezentowali się w dwóch piosenkach: „ Najlepiej razem” z repertuaru Gawędy i „ AAA moje serce gra” z płyty Małego Chóru Wielkich Serc.

Oprócz wokalistów na scenie wystąpiła uczennica z klasy III b – Klaudia, która zagrała na flecie poprzecznym melodię „Uwielbiam Twoje imię”.

Podobnie jak w poprzednich latach tegoroczny festyn zgromadził bardzo liczną publiczność która nie szczędziła braw naszym wykonawcom.

Opiekunowie bardzo dziękują rodzicom za zaangażowanie i przyprowadzenie najmłodszych na występ.

T. Skrzypiec