Sp1

X Zawody Mikołajkowe

no images were found

6 grudnia w hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Choszcznie odbyła się jubileuszowa X edycja MIKOŁAJKOWYCH ZAWODÓW SPORTOWYCH DLA UCZNIÓW KLAS I – III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH GMINY CHOSZCZNO, których organizatorami byli: Centrum Rekreacyjno Sportowe oraz Urząd Miasta w Choszcznie.
Do rywalizacji stanęły reprezentacje klas I-III z 6 szkół : SP1 Choszczno, SP3 Choszczno, SP Korytowo, SP Sławęcin, SP1 Suliszewo i SP Zamęcin.  Honorowym gościem imprezy, jak co roku był Mikołaj, który zachęcał zawodników do sportowej rywalizacji oraz przygotował dla nich słodką niespodziankę.
Zawody rozgrywane były w poszczególnych grupach wiekowych (klasy I, II i III), a każda z grup startowała w 6 wyścigach. Bezkonkurencyjna w zawodach okazała się” Nasza 1”. Wygraliśmy w ogólnej punktacji szkół oraz we wszystkich grupach wiekowych. Maksymalną liczbę 36 punktów zdobyły nasze „Pierwszaki” wygrywając wszystkie 6 konkurencji. Natomiast  reprezentacje klas II i III wygrały w swoich grupach po 4 wyścigi z 6, co jednak nie wpłynęło na osiągnięcie końcowego sukcesu.

Mimo, że rywalizacja między drużynami była zaciekła jednak przebiegała w miłej, sportowej atmosferze. Zarówno zawodnicy jak i kibice bawili się świetnie. A sukcesy naszych zawodników przyniosły nam wiele zadowolenia.

Gratulujemy naszym zawodnikom zwycięstw i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

D. IskierskaSkip to content