Sp1

Wystawa plastyczna – Przygody gangu słodziaków

W naszej szkole podsumowaliśmy akcję czytelniczą „Gang Słodziaków” skierowaną do dzieci, której głównym celem była popularyzacja czytelnictwa wśród najmłodszych. Inspiracją dla dzieci do przygody z literaturą i wzięcia udziału w zmaganiach stały się ilustrowane opowieści o przygodach Gangu Słodziaków. Do powyższego konkursu przystąpiły klasy II i III z naszej szkoły wraz z wychowawczyniami. Uczniowie otrzymali do domu album z drzewkiem czytelniczym, w którym za każdy dzień głośnego (min. 10 min) czytania otrzymywali od wychowawcy naklejkę ze Słodziakiem. Po tym etapie nastąpiło podsumowanie naszych czytelniczych zmagań i każdy uczeń miał wykonać ilustrację do wybranej przygody Słodziaka, która została umieszczona na wystawie plastycznej „Przygody Gangu Słodziaków w ilustracjach”, którą można podziwiać na holu szkolnym.

Wystawa została przygotowana przez uczniów z klas: I d, I e, II a, II b, II d, III b oraz Świetliki.

Anna Kościuczuk, Tatiana Skrzypiec

Zapraszamy do galerii zdjęć:)Skip to content