Sp1

Wyróżnienie za maskę w Ogólnopolskim Konkursie SKO

Karnawał już dawno za nami. Minął czas balów i maskarad. Tuż przed feriami zakończył się też konkurs SKO „Moja magiczna maska”, w którym kolejny raz udowodniliście, że Wasza wyobraźnia i pomysłowość nie znają granic. Są wyniki.

Do konkursu zgłosiliście wiele masek w formie rysunków oraz gotowych modeli. Bogactwo proponowanych przez Was wzorów, kolorów, form, rodzajów wykorzystanych materiałów i technik zadziwiło nawet organizatorów. Były maski w stylu weneckim, podobizny zwierząt, postaci z bajek i bohaterów fantastycznych, projekty wykonane z kartonu, masy papierowej, gipsowej, kolorowane flamastrami, farbami, ozdabiane tkaniną, piórami, cekinami, brokatem –wszystkie zasługują na pochwałę!

(Zresztą zapraszam do galerii – oceńcie sami, jak wysoki poziom prezentowali nasi uczniowie.)

Gratuluję kreatywności oraz zaangażowania! Komisja konkursowa miała niezwykle trudne zadanie, aby wybrać zwycięzców. I choć nie udało nam się zdobyć miejsc na podium i cennych nagród, to miło mi poinformować, że maska uczennicy naszej szkoły Kingi Mazurek (kl. I b) została dostrzeżona i wymieniona jako wyróżniająca się.                         

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają drobne gadżety SKO ufundowane przez Bank PKO BP.

Brygida Gębarska

Opiekun SKO

Zapraszamy do galerii 🙂Skip to content