Sp1

Wyróżnienia w konkursie plastycznym

W poniedziałkowe południe Choszczeński Dom Kultury przygotował happening, podczas którego powitano pierwszy dzień wiosny. Była to również okazja, by nagrodzić uczestników wiosennego konkursu plastycznego. Na konkurs dostarczono ponad 140 prac plastycznych. Wystawa przygotowana w holu ChDK kusiła bogactwem barw i technik. Prace były bardzo różnorodne: wszelkiej maści stroiki, palmy wielkanocne, baranki, kurczaczki, pisanki, kartki świąteczne itp. Wszystkie ozdoby wykonane zostały własnoręcznie.

Uczniowie Jedynki również dostarczyli na konkurs swoje prace. Wśród nich jury wyróżniło dwie: Natalii Chociłowskiej z klasy V c i Zuzanny Michalak z klasy VI a. Dziewczynkom serdecznie gratulujemy, życzymy sukcesów i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Olga TaratajcioSkip to content