Sp1

Wyjazd na mecz

Wczoraj (19 października 2015 r.) w godzinach popołudniowych Samorząd Uczniowski i wszyscy uczniowie występujący w Dniu Edukacji Narodowej, wybrali się na mecz klubów ekstra klasy: Pogoni Szczecin i Zagłębia Lubin.

W świetnych nastrojach wyruszyliśmy spod szkoły wspólnie z grupą młodzieży z Krzęcina. Stadion, pełen kibiców, zrobił na nas ogromne wrażenie, niektórzy byli na takim meczu po raz pierwszy. Oczywiście wszyscy kibicowaliśmy naszym rodzimym piłkarzom – Pogoni. Śpiewaliśmy piosenki klubowe razem z zagorzałymi kibicami. Spotkanie zakończyło się remisem, ale i tak mocno nas rozemocjonowało, szczególnie zakończenie w doliczonym przez sędziego czasie. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy mogli pojechać na taki mecz. 🙂

opiekun SU – Olga TaratajcioSkip to content