Sp1

Wycieczka na Tropikalną Wyspę

24 października chcąc uciec przed jesienną aurą wyjechaliśmy  na Tropikalną Wyspę. W wycieczce uczestniczyła również zwycięska drużyna z III edycji edukacyjnego projektu Podróż dookoła świata, czyli nasze koleżanki z klasy VI b.  Stawiliśmy się na zbiórkę punktualnie, z plecakami wypchanymi słodkościami, ręcznikami, akcesoriami do nurkowania i oczywiście (tyczy dziewczyn!)- strojami kąpielowymi i szlafroczkami w różne desenie. Podróż minęła nam bardzo szybko i bez większych przeszkód- nie licząc małego objazdu już na terenie Niemiec. Wszyscy byliśmy podekscytowani, kiedy stanęliśmy przed dużym obiektem turystycznym- Tropical Islands. Poczuliśmy się jak prawdziwi poszukiwacze przygód! Korzystaliśmy z tropikalnych atrakcji  przez 5 godzin. Pływaliśmy, odpoczywaliśmy na plaży i pod palmami, spacerowaliśmy po tropikalnym lesie. Najwięcej uciechy jednak dostarczyła nam wieżowa zjeżdżalnia wodna o wysokości 27 metrów. Składa się ona z czterech różnych ślizgawek: od łagodnej aż po tor turbo. Żal nam było opuszczać to miejsce, ale czekała nas jeszcze podróż powrotna, a do Choszczna nie tak blisko… W autokarze śpiewaliśmy piosenki, słuchaliśmy muzyki i opowiadaliśmy dowcipy. Humory nam dopisywały i z uśmiechami na twarzach, zadowoleni i wypoczęci rzuciliśmy się w ramiona czekających na nas rodziców.

Uczniowie klasy VI cSkip to content