Sp1

Wycieczka klasy Ib, Ic

Dnia 5 czerwca 2014r. klasy Ib , Ic udały się na wycieczkę do Nowin Wielkich. W otoczeniu przyrody przewodnik opowiadał nam o różnych gatunkach dinozaurów. Duże wrażenie zrobiły na nas także zwierzęta z epoki lodowcowej. Wędrówkę ścieżką edukacyjną zakończyliśmy zajęciami multimedialnymi, podczas których obejrzeliśmy film i prezentację o dinozaurach. W czasie warsztatów malowaliśmy gipsowe odlewy skamielin.

W Geo – Muzeum poznaliśmy historię życia na Ziemi oraz podziwialiśmy różne okazy minerałów z Polski i świata. W czasie wolnym dokonaliśmy zakupu pamiątek i odkopaliśmy szczątki 3 metrowego dinozaura. Chętne osoby wybiły w Mennicy monetę.

Pełni wrażeń wróciliśmy zadowoleni z różnorodnymi pamiątkami i wspomnieniami z miłej, wspólnej wycieczki.

A. Woźniak, R. Wyszyńska

 Skip to content