Sp1

Wycieczka klas I A, I C

no images were found

W piątek 9.05.2014 r. pojechaliśmy na wycieczkę autokarową do sadu w Sulinie. Mimo niesprzyjającej aury z zainteresowaniem słuchaliśmy przewodnika pana Andrzeja Łagowskiego, który oprowadzając nas po swoim gospodarstwie ciekawie opowiadał o wiosennych pracach, gatunkach drzew i krzewów, prezentował sprzęt i narzędzia potrzebne do pracy. Wielką atrakcją okazał się ul z pszczołami murarkami, oraz gniazdo z jaskółkami, które  obserwowaliśmy przez lornetkę. Po interesującej lekcji przyrody zorganizowaliśmy turniej nowo zdobytej wiedzy o sadzie.  Odbył się również  zaplanowany piknik, jednak nie pod gołym niebem – z uwagi na pogodę –  ale w stodole (co  było dla nas czymś nowym). Nie zabrakło też zabaw ruchowych i pląsów. Zadowoleni, pełni wrażeń wróciliśmy do Choszczna.

Agnieszka Woźniak, Brygida GębarskaSkip to content