Sp1

Wycieczka Ia Ib

14 maja uczniowie z klas 1a i 1 b byli na wycieczce w Parku Dinozaurów. Podczas warsztatów pierwszoklasiści odbyli podróż w przeszłość. Poznali dzieje naszej planety i zmiany jakie się na niej dokonywały w ciągu setek milionów lat. Największą atrakcją był spacer ścieżką edukacyjną, podczas którego dzieci podziwiały czterdzieści naturalnej wielkości modeli prehistorycznych gadów. Widziały między innymi wielkiego diplodoka, stanęły „oko w oko” z groźnym tyranozaurem, a nad głowami pojawiły się pterodaktyle.  Po tych niezwykłych przeżyciach nadszedł czas na posiłek w Dino Barze i zakup pamiątek. Miłym akcentem na zakończenie wycieczki były zajęcia na placu zabaw. Dzieci grały w mini golfa, skakały na trampolinach, a także przeszły linowy tor przeszkód.

Wycieczka dostarczyła dzieciom wielu wrażeń. Dzieci wróciły zmęczone, ale bardzo zadowolone.   

                                                                                      T.Skrzypiec, R.Sobiech

Zapraszamy do galerii zdjęć:)Skip to content