Sp1

Wycieczka do teatru

Dnia 21 marca 2019 r. odbyła się jednodniowa wycieczka do Gorzowa Wielkopolskiego. Pojechało na nią całe koło teatralne oraz kilka młodszych klas.

Gdy dotarliśmy na miejsce, udaliśmy się do teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim na spektakl pt. „Ania z Zielonego Wzgórza”. Podczas przedstawienia mieliśmy okazje podziwiać piękne kreacje aktorów i scenografię. Ogromne wrażenie wywarła na nas gra aktorska i sposób, w jaki pokazano historię Ani, w którą wcieliła się wspaniała Joanna Ginda. Na koniec przedstawienia wynagrodziliśmy trud aktorów gromkimi brawami.

 Po przedstawieniu podzieliliśmy się na dwie grupy. Jedna z nich udała się na warsztaty teatralne, prowadzone przez aktorkę, p. Kamilę Pietrzak- Polakiewicz. W trakcie zajęć dowiedzieliśmy się, jak ważna na scenie jest grupa, poznaliśmy tajniki ruchu scenicznego, mieliśmy również okazję pokazać, że potrafimy być wyjątkowo ekspresyjni. Gdy młodzi aktorzy z naszej szkoły uczestniczyli jeszcze w warsztatach, pozostali uczniowie wraz z opiekunami pojechali na Jump Arena odreagować emocje.

Wyjechaliśmy z Gorzowa Wlkp. około godziny 14.00,  do Choszczna dotarliśmy o 15.30.

Wycieczka była udana, mamy nadzieję, że tego typu wyjazdów będzie więcej.

A.Natkaniec 5d

K. Wachowicz 5c

Zapraszamy do galerii:)Skip to content