Sp1

Wycieczka do Świdwina

Odwiedziny w bazie lotniczej oraz zwiedzanie średniowiecznego zamku to atrakcje wycieczki, na którą wybrali się uczniowie z klasy II a, II b oraz dwie uczennice z klasy III a.

Podczas pobytu na lotnisku największą atrakcją oprócz samolotów bojowych cieszyła się kabina szkoleniowa, w której każdy przez chwilę mógł poczuć się jak prawdziwy pilot. Dzieci mogły do niej wejść, wziąć do ręki ster i wzbić się w powietrze. Niektórym udawało się utrzymać kurs a nawet wylądować.

Po zwiedzeniu zamku rozpoczął się miniturniej rycerski. Dzieci strzelały z łuku, kuszy, rzucały wianki na krowie rogi. Mimo iż nagrodzeni zostali tylko: Nikola , Dominik i Wiktor z klasy II b oraz Natalia z klasy II a, wszyscy świetnie się bawili.

Zwieńczeniem wycieczki było ognisko z kiełbaskami na podzamczu.

Zmęczeni, pełni wrażeń  szczęśliwie wróciliśmy do domów.

R. Sobiech, T. SkrzypiecSkip to content