Sp1

Wycieczka do Poznania

Dnia 6 czerwca 2013 roku uczniowie klas: II c, III a, III b i III c  zaspani, ale pełni entuzjazmu wybrali się na autokarową wycieczkę do Poznania. Wśród wielu atrakcji największe emocje wzbudziła wizyta w ZOO i przejażdżka kolejką obok wybiegów ze zwierzętami z różnych stref klimatycznych. Z dużym zainteresowaniem oglądaliśmy trykające się na wieży Ratusza poznańskie koziołki i wysłuchaliśmy hejnału.

W programie wycieczki znalazły się także: zwiedzanie Starego Miasta, zakup pamiątek, warsztaty muzyczno – ruchowo – przyrodnicze oraz film pt. ,,Dzikie z natury” w wersji 3D  w kinie IMAX. Na zakończenie eskapady z apetytem zjedliśmy posiłek w restauracji  Mc Donald’s. Przez cały dzień dopisywała nam nie tylko pogoda, ale i wspaniałe humory. Zmęczeni, pełni wrażeń, z  mnóstwem pamiątek i zdjęć szczęśliwie wróciliśmy do Choszczna.

B. GębarskaSkip to content