Sp1

Wycieczka do Mierzęcina klasy Ia, Id

4 czerwca, w środę klasy Ia i Id pojechały do Mierzęcina, małej wioski leżącej 6 km od Dobiegniewa.

Znajduje się tam piękny, stary pałac, w którym obecnie mieści się wygodny hotel. Po krótkim zapoznaniu się z historią obiektu, weszliśmy na wieżę pałacową, z której mogliśmy podziwiać widoki pobliskich lasów, jezior, przepływającej Mierzęckiej Strugi i zabudowań gospodarczych.

W kompleksie pałacowym znajduje się również stadnina koni, tak więc z radością próbowaliśmy swoich umiejętności jeździeckich na padoku. Ogromną frajdę sprawiła nam także gra w kręgle.

Po obiedzie w restauracji „Destylarnia”, udaliśmy się do ogrodu zaprojektowanego w stylu japońskim. Tam zrobiliśmy sobie klasowe zdjęcie, które z pewnością będzie pamiątką przypominającą nam ten mile spędzony czas.

Edyta BielSkip to content