Wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego

Ogłaszam wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego klas I – III w roku szkolnym 2022/2023.

Zadaniem kandydatów z klas I, II, III jest przygotowanie prezentacji swojej osoby na formacie A3 (duży blok rysunkowy)- inny format nie będzie brany pod uwagę. Chętni do Rady Samorządu Uczniowskiego w swoim plakacie wyborczym muszą uwzględnić:

• co chcieliby zmienić w życiu szkoły
  • pamiętać o zamieszczeniu swojej fotografii, informacji, z której klasy są oraz o swoich zainteresowaniach i umiejętnościach.

Plakaty wyborcze należy dostarczyć do opiekuna MSU p. Eweliny Cichoń (sala 5 SP1) najpóźniej do  23września (piątek).

Opiekun MSU Ewelina Cichoń