Sp1

Wspomnienie dla Jedynki!

Czuwajcie!
8. Szczep Ziemi Choszczeńskiej „Infinitum” wraz ze Szkołą Podstawową nr 1 pragnie zachęcić do wzięcia udziału w akcji „Wspomnienie dla Jedynki!”
O co chodzi? Otóż..
8 listopada 2019 r. podczas uroczystości związanych z nadaniem sztandaru, a dokładnie w trakcie „Jedynkowego Miasteczka Wojska Polskiego” uruchomimy harcerską skrzynkę, do której każdy uczestnik wydarzenia będzie mógł wrzucić swoje wspomnienie dotyczące szkoły.
Co dokładnie wrzucamy?

 
Drodzy czytelnicy, odpowiadamy, że wszystko! Jeśli masz ciekawe zdjęcie, którym chcesz się podzielić, pocztówkę, myśl, masz ochotę napisać krótki list, zapisać urywek historii lub wspomnienia, czy też po prostu podziękować za coś sprzed lat. Zrób to i wrzuć do naszej skrzynki. Takie wspomnienie możesz przynieść gotowe ze sobą lub po prostu napisać je na miejscu.
 
Wszystkie wrzucone przez Was „myśli” do skrzynki nasi harcerze zbiorą w jeden album. Będzie to świetna pamiątka. 
Skrzynki oraz naszych harcerzy szukajcie na ul. Szarych Szeregów.
Liczymy na Was i Wasze wspomnienia!
 
Z harcerskim pozdrowieniem
Komendant 8. SZCh „Infinitum”
phm. Dorota Białach


Skip to content