WOŚP

W minioną niedzielę w naszym mieście zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tegoroczny 22 finał odbył się pod hasłem NA RATUNEK, a zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na  zakup  specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

Już od godziny 14.00 w Choszczeńskim Domu Kultury odbywały się licytacje oraz prezentacje dzieci z publicznych przedszkoli, szkół oraz placówek kulturalnych. Na scenie nie zabrakło artystów z naszej szkoły, którzy mimo przesunięcia godziny występu, z uśmiechem na twarzy czekali na swoją kolej.

Zuzia Czerniak z klasy VI b zaśpiewała dwie piosenki, a uczniowie z klasy III a: Malwina Cieciera, Natalia Drzymała, Julia Dudek, Ala Gąsiewicz, Marysia Kasperczuk, Emilia Krowicka, Nadia Ławniczak, Amelia Nagler, Nina Niewinczana, Oliwia Plewoska, Michał Bindek,  Mateusz Gapiński, Wiktor Mikołajczak, Kacper Ritlewski, Konrad Sałaciński, Zuzia Sokołowska,  Jurek Wróbel oraz Nikola Andrzejewska z klasy III b zaprezentowali się w dwóch układach tanecznych.

Wszyscy  wykonawcy bardzo dobrze czuli się na scenie i w swoje prezentacje włożyli dużo serca i wysiłku. Zostało to docenione przez publiczność zgromadzoną na widowni i nagrodzone gromkimi brawami.

Opiekunowie p. Paweł Lemiesiewicz i p. Tatiana Skrzypiec serdecznie dziękują rodzicom za okazaną pomoc i zapraszają na kolejne występy, które odbędą się w sobotę i w niedzielę.