Sp1

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Nie wyrastaj z marzeń”

Zostały ogłoszone wyniki II konkursu plastycznego w ramach projektu „Nie wyrastaj z marzeń”. W tym roku konkurs ma zasięg wojewódzki. Na konkurs plastyczny wpłynęło 230 prac ze szkół całego województwa.

Jury wyłoniło laureatów, w tym trzech z naszej szkoły.  W kategorii klas IV – VI „Ja też mam swoją Narnię” wyróżnienie otrzymał Grzegorz Książek kl. V a. W kategorii kl IV – VI „Widzę to inaczej” III miejsce zdobyła Matylda Fischer kl. V b. W kategorii klas IV – VI „Zimowe impresje” (fotograficzny) wyróżnienie otrzymał Bartosz Popławski kl. V b. Prace plastyczne przygotowywane były pod kierunkiem p. Ireny Zotczyk.

Laureaci konkursu zostali zaproszeni wraz z rodzicami i opiekunem na wystawę prac w Teatrze Lalek „Pleciuga” dn. 24.04.2014r. oraz uroczystą galę 12.05.2014r. o godz. 12.00 w Trafostacji Sztuki w Szczecinie.

Zapraszamy do oglądania prac na stronie organizatora konkursu Akademii Sztuki: galeria prac

Irena ZotczykSkip to content