Wesoła zabawa z harcerzami w świetlicy

W poniedziałkowe popołudnie 3 października,  w świetlicy szkolnej słychać było gwar, śmiech i dobrą, taneczną muzykę. A wszystko to za sprawą harcerzy, którzy przybyli z wizytą do swoich młodszych koleżanek i kolegów Świetlików. „Przyjaźń” to temat spotkania – przyjaźń to podstawa do współpracy, pomocy jak również radośnie przeżytego wspólnie czasu. Druhny porwały do zabawy dzieci, które chętnie uczestniczyły w pląsach i  gimnastyce. Czas w tak miłej atmosferze minął nam bardzo szybko, żeby się nie rozstawać w smutku zatańczyliśmy wspólny układ taneczny choć tak na prawdę to druhny tańczyły, a my tylko próbowaliśmy z ogromnym zaangażowaniem je naśladować.

Dziękujemy wspaniałym harcerzom z Choszczna za umilenie nam czasu i pokazanie, że świat jest pełen przygód pomimo zasad i obowiązków.

H. Banaś