Sp1

Warsztaty świąteczne z kodowaniem w tle

W dniu 8 XII 2017 r. zostały zorganizowane warsztaty świąteczne dla rodziców i dzieci z klasy III b. Celem warsztatów było wykonanie ozdób świątecznych. W czasie zajęć rodzice i ich pociechy z zapałem wykonywali piękne prace. W tym roku pomysłem było przygotowanie skarpety dla Świętego Mikołaja z szarego papieru, a następnie ozdobienie jej koronkami, kawałkami firanek  innych materiałów. Uczestnicy warsztatów wykazali się niezwykłą pomysłowością oraz kreatywnością. Efekty tej pracy można obejrzeć w galerii zdjęć. Kolejnym punktem spotkania było wprowadzenie rodziców w świat programowania oraz „oswojenie” ich z tym tematem. Rodzice wraz z dziećmi wzięli udział w kilku zabawach, które pokazały, że kodować można również bez użycia komputerów, tabletów i smartfonów. Był to naprawdę mile spędzony czas, podczas którego dzieci i rodzice wspólnie pracowali, jednocześnie świetnie się bawiąc.

Serdecznie dziękuję wszystkim za przybycie i wspólnie spędzone chwile.

Celina Supecka

Zapraszamy do galerii zdjęć:)Skip to content