Sp1

Walentynki w Jedynce

Tuż przed feriami, 14 lutego, nasza szkoła świętowała Walentynki. Organizacją tego wyjątkowego dnia w naszej szkole zajął się Samorząd Uczniowski. Już od samego rana społeczność szkolna częstowana była pysznymi ciasteczkami-serduszkami, własnoręcznie upieczonymi przez SU specjalnie na ten dzień. Cieszyły się one dużym zainteresowaniem, gdyż mimo licznych wypieków, rozeszły się praktycznie w jedną przerwę. Głównym punktem Walentynek, jak zwykle, była poczta walentynkowa. Samorządowi „listonosze” naprawdę mieli sporo pracy, ponieważ w tym roku miłosnych listów i kartek było bez liku.

Dziękuję wszystkim młodym działaczom SU, którzy jak zwykle stanęli na wysokości zadania i przygotowali kolejną szkolną akcję.

Tak przygotowywaliśmy ciasteczka walentynkowe

 

Opiekun SUSkip to content