Sp1

I b w VII Choszczeńskim Biegu Terenowym

Dnia 19. 09. 2014 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VII Choszczeńskim Biegu Terenowym. Uczniowie klas I – II wystartowali na dystansie 400 m, natomiast starsi koledzy z klas IV – VI na dystansie 600 m. Wiele sportowych emocji towarzyszyło nam zarówno w starcie jak i w kibicowaniu naszym kolegom i koleżankom z innych klas. Wszyscy oklaskiwaliśmy tych, którzy zajęli czołowe miejsca, byli to:

w kategorii dziewcząt z klas I uczennice:

I miejsce – Maja Bugaj Ic

II miejsce Paulina Majchrzak Id

III miejsce Julia Matwiejko I f

Dziewczynki z klasy I b zdobyły sportowe koszulki, a chłopcy byli ze swoich koleżanek niebywale dumni. Po wyczerpującej rozgrzewce i samym biegu zasłużyliśmy na odpoczynek przy pieczonych kiełbaskach w ten piękny, słoneczny dzień.

Agnieszka BodnarSkip to content