Sp1

V Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Akcja edukacyjna – „V Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia” odbywa się od 5 lat w każdy ostatni piątek września. W tym roku w naszej szkole uczniowie od początku września ćwiczyli i przygotowywali się do turnieju – „10 minut z tabliczką mnożenia”. Wreszcie nadszedł ten dzień, kiedy mogli się zmierzyć z najlepszymi. Podczas turnieju wykorzystaliśmy portal matematyczny www.matzoo.pl na którym umieszczona jest aplikacja z tabliczką mnożenia. Dzieci wykorzystując tę aplikację mogły sprawdzić swoje umiejętności podczas 10 – minutowego turnieju.

A oto najlepsi w tym roku:

Klasy czwarte

Siekacz Miłosz – IV a – 215 punktów

Wiewiórkowski Jan – IV b – 192 punkty

Ciesiołkiewicz Wiktoria – IV a – 184 punkty

Klasy piąte

Siwko Mateusz – V c – 326 punktów

Byczko Michał – V c – 292 punkty

Butryn Dominik – V c – 262 punkty

Klasy szóste

Niwinczana Iga – VI a – 267 punktów

Starus Jakub – VI a – 256 punktów

Wszędobył Maciej – VI c – 255 punktów

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Zachęcamy uczniów do ćwiczenia tabliczki mnożenia. Kto pobije rekord Mateusza za rok we wrześniu?

Bożena Koronowicz i Elżbieta Woźniak



Skip to content