Uwaga konkurs!

Zespół ds. pomocy psychologiczno – pedagogicznej zaprasza społeczność szkolną do udziału w Szkolnych Dniach Profilaktyki, które odbędą się 27-29 marca 2023 r.

W ramach przedsięwzięcia odbędą spotkania ze specjalistami w dziedzinie profilaktyki uzależnień i higieny oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Szczególnie gorąco zachęcamy do udziału w konkursach pod hasłem „Uzależnienia niszczą marzenia”.

Gwarantujemy atrakcyjne nagrody dla zwycięzców oraz punkty dodatkowe z zachowania dla wszystkich uczestników.

1. Konkurs plastyczny – prace wykonywane będą w szkole pod okiem wychowawców w trakcie trwania Szkolnych Dni Profilaktyki. Chcemy, aby były wykonane samodzielnie przez uczniów. Oczywiście wcześniej możecie Państwo przegadać z dziećmi temat, formę pracy oraz jej zarys.
  2. Konkurs rodzinny – wierszyk/rymowankę układacie wspólnie z dziećmi. Liczymy na rodzinną kreatywność i dobrą zabawę.