Sp1

Ty też możesz pomóc

Jak co roku społeczność Jedynki ma szansę wziąć udział w akcjach charytatywnych realizowanych w naszej szkole, każda z akcji jest dobrowolna.

„Podaruj serce w prezencie …” do 06.12.2019r. – akcja zorganizowana przez uczniów klasy VI e z wychowawcą i rodzicami. W tym roku wspomagamy DOM MIŁOSIERDZIA „BETANIA”. Zbieramy: chemię, środki czystości, środki higieniczne. 

 

 

 

 

 

IX Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera do 12.12.2019r. zbieramy artykuły żywnościowe i kartki świateczne. Szczegółowe informacje u wychowawców klas i koordynatorów akcji p. Ewelina Doncer- Cichoń ( klasy I-III) Małgorzata Szemlij (IV-VIII)

 

 

 

 

 

„Paczuszka dla Maluszka” do 13.12.2019r. – akcja wspierająca Domy Samotnej Matki. Zbiórka artykułów chemii kosmetycznej, przydatnej w pielęgnacji Maluszka, zostanie przeprowadzona w naszej szkole.

 

Zbiórka karmy dla psów i kotów, która można przechowywać w klasach, a wolontariusze ją odborą.

 

 Skip to content