Sp1

„Twoja pasja czeka, aż dogoni ją odwaga…”

Nie od dziś wiadomo, że obcowanie ze sztuką przynosi odprężenie, uwrażliwia, poszerza horyzonty myślowe. Sześciolatki z I b dobrze wiedzą jak wielką radość przynosi przeniesienie się w świat sztuki i zostanie małym Artystą. Dlatego właśnie we własnym mieście poszukują miejsc, które mogą kreatywnie rozwijać. Pracownia decoupage prowadzona przez Panią Wiolettę Maier – Brzezińską pozwala od najmłodszych lat właśnie rozwijać i pielęgnować wrażliwość artystyczną.

Na zajęciach praktycznych w ciekawy i zajmujący sposób dzieci dowiedziały się na czym decoupage polega i czym właściwie jest. Ponadto miały okazje własnoręcznie wykonać piękne drewniane serce, które ozdobione wiosennymi motywami na pewno do każdego domu wniosą powiew zbliżającej się wiosny. Zdobywanie nowych umiejętności poprzez praktyczne działanie we wspaniałym i inspirującym towarzystwie, zachęca do uwierzenia w to że wszystkie marzenia są do spełnienia!

Uczniowie zostali nagrodzeni dyplomami i bardzo dumni z siebie zakończyli pasjonująca lekcję. Gorąco zachęcamy do nauki przez sztukę – klasa I b.

Agnieszka BodnarSkip to content