Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka

Klub UKSz SKOCZEK w Choszcznie oraz Choszczeński Dom Kultury organizują w sobotę, 4 czerwca 2016 r. tradycyjny Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka. Turniej odbędzie się na dystansie 7 rund z czasem namysłu 10 minut + bonus czasowy 5 sekund za każde wykonane posunięcie.
Wpisowe do turnieju wynosi 7 zł; dla członków UKSz SKOCZEK – 5 zł.
W turnieju może wziąć udział młodzież szkolna szkół podstawowych i dzieci w wieku do lat 13 (rocznik 2003 i młodsi) , posiadający co najwyżej III kategorię szachową (II kategorię kobiecą). Dla zwycięzcy będzie piękny puchar, dla 10-ciu najlepszych zawodników równie piękne medale, a oprócz tego będą tradycyjne nagrody, upominki i słodycze. Zapisy przyjmowane są w internecie przez serwis turniejowy na ChessarbiterPro :http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_9/ .
Pozostałe szczegóły w regulaminie na stronie internetowego serwisu.

Krzysztof Dłużyński
Wiceprezes