Sp1

Trójmiasto wycieczka IVd, IVe

Gdańsk – Sopot …klasy 4d i 4e zdobywały Westerplatte, przepłynęły statkiem na Gdańską Starówkę, gdzie odwiedziliśmy Neptuna i pospacerowaliśmy po sopockim molo… Pogoda cudna, słoneczko świeciło, nawet lekką opaleniznę złapaliśmy… Gdynia, pierwsze kroki skierowaliśmy do Centrum Nauki Eksperyment, tu się świetnie bawiliśmy, ucząc jednocześnie… Szkoda, że bliżej nie ma takiego centrum, bo nauka fizyki czy chemii wydaje się łatwiejsza… potem spacer w porcie… Mieliśmy okazję ujrzeć Dar Młodzieży, ale nie tylko….potem szał zakupowy nas ogarnął…i pora na pamiątki… Kolejny etap to Muzeum Emigracji i super lekcja historii z paniami Ludwiką i Aleksandrą….

Następnie pyszny obiad i wyruszyliśmy zmęczeni, ale pełni wrażeń do domu…

E. Kołtun

Zapraszamy do galerii zdjęć:)Skip to content