Sp1

„Tradycyjne ozdoby wielkanocne” – nagroda dla kl. Ia

W pierwszy dzień wiosny klasa I „a”  udała się na wystawę ozdób wielkanocnych do Choszczeńskiego Domu Kultury. W trakcie happeningu   „Radosne powitanie wiosny”  obejrzeliśmy wiosenno- wielkanocną wystawę.  Gospodarz klasy odebrał nagrodę w imieniu klasy za czwarte miejsce w kategorii szkół podstawowych. Dodatkowo za pracę indywidualną – Szymon Królaczyk otrzymał wyróżnienie w postaci dyplomu i upominków.

W  tak pogodnym  i świątecznym  nastroju udaliśmy się do parku i na ogródki działkowe na dalsze poszukiwania wiosny. Mimo „lekko zaspanej wiosny”  udało nam się zobaczyć pierwsze jej oznaki.  Dostrzegliśmy kwiaty-  zwiastuny wiosny: pierwiosnki, krokusy, sasanki oraz „nieśmiało” rozwijające się pączki na krzewach i drzewach.

I choć każdy z nas chciałby już zdjąć zimowe czapki i kurtki, to wciąż cierpliwie czekamy i jeszcze raz serdecznie zapraszamy upragnioną Wiosnę do nas :)​​​

Joanna KobylskaSkip to content