Sp1

This is the way we learn English?

Czyli w jaki sposób uczymy się języka angielskiego?

Uczniowie ze świetlicy uwielbiają naukę tak samo jak uwielbiają zabawę. Paulina Konieczna – nauczyciel języka angielskiego wraz z Anną Lelokas – wychowawcą świetlicy, postanowiły to wykorzystać i rozpoczęły cykl zajęć uczących języka angielskiego, właśnie przy pomocy zabawy. Pierwsze zajęcia już za nimi. Pewnie co niektórzy zauważyli, że w różnych miejscach w szkole pojawiły się ilustracje przedmiotów z ich podpisami w języku angielskim. To wszystko efekt pierwszych zajęć w świetlicy. Dzieci dopasowały nazwy do ilustracji i wyruszyły w podróż po szkole by rozwiesić je we właściwych miejscach, tak by patrząc na nie, nazwy im się utrwalały.

                                                                                                                      A.LelokasSkip to content