Nasza polsko-niemiecka wymiana „Tacy sami, a język między nami”! Rozpoczęła się wczoraj od przyjazdu naszych gości z Fürstenwalde.
W projekcie bierze udział 12 uczniów naszej szkoły oraz 12 uczniów ze szkoły w Fürstenwalde. Przed nami kilka dni pełnych wspólnych działań, integracji i poznawania swoich kultur.
Pierwszy dzień upłynął nam w fantastycznej atmosferze! Przełamywaliśmy bariery językowe nie zabrakło emocji sportowych oraz gier planszowych. Było dużo śmiechu, rozmów i pierwszych nowych przyjaźni!




