Sp1

Tablet dla świetlicy

Projekt edukacyjny Fundacji Orange w świetlicy i zabawa w grywalizację ku naszej radości trwa. Przechodząc przez kolejne pomieszczenia w Laboratorium i mając przy tym wiele zabawy dzieci poszerzają swoją wiedzę i umiejętności poruszania się w cyfrowym świecie. Forma pracy zespołowej bardzo integruje grupę a przy tym pozwala tworzyć niezapomniane chwile pełne śmiechu i wymiany swoich spostrzeżeń a także pomysłów. Natomiast praca z nowoczesnymi technologiami uatrakcyjnia zajęcia i motywuje uczniów do udziału. Za taką właśnie postawę dzieci ze świetlicy otrzymały  kolejny prezent. Jest to TABLET, który ma do nas dotrzeć w najbliższym czasie. Pozostając więc w gwarze MegaMisji „Megastycznie się cieszymy!” 🙂 i podejmujemy kolejne zadania aby schwytać Psotnika.

Nasze działania można podglądać na oficjalnej stronie MegaMisji https://megamisja.pl/

H. BanaśSkip to content