Sp1

Szyjemy legowiska dla schroniska

Dziś w klasie 3f panował już wyjątkowo świąteczny klimat. W  czasie zajęć odbyły się  warsztaty z rodzicami, na których wykonywaliśmy LEGOWISKA dla zwierzaków z  naszego Choszeńskiego Schroniska. Nasza sala zamieniła się w wielką pracownię krawiecką. Z kolędą w tle uczniowie wraz z rodzicami wykorzystując niepotrzebne stare swetry i koce stworzyli piękne upominki, które posłużą jako posłanie dla bezdomnego kota lub psa. Taka  inicjatywa ma na celu ukazanie, że bez nakładów finansowych, ale z głową pełną pomysłów też jesteśmy w stanie komuś  pomóc. Wolontariuszy w naszej szkole nie brakuje, na co dowodem jest trwająca zbiórka karmy, która w następnym tygodniu wraz z legowiskami zostanie zawieziona do Schroniska. 

Pamiętajmy, że POMOC  INNYM  POPŁACA- DOBRO ZAWSZE DO NAS WRACA 🙂

N. Pencak

Zapraszamy do galerii zdjęć:)

 Skip to content