Szlachetna paczka

Kolejny już raz nasi uczniowie bardzo spontanicznie włączyli się do akcji „Szlachetna paczka” organizowanej w całej Polsce. W naszej szkole inicjatorką przedsięwzięcia jest pani Katarzyna Jarosz, która w tym roku szkolnym do działania zmobilizowała klasy IV a, VI b. Uczniowie zaangażowali się przynosząc: ubrania, środki czystości, produkty spożywcze, książki, zabawki, plecaki (wiele z tych rzeczy było nowych) itp. Zgromadzone przedmioty pod czujnym okiem pani Wicedyrektor posegregowali, zapakowali i przekazali Wolontariuszce „Szlachetnej paczki” – pani Katarzynie Balana, która po odbiór paczek przyjechała busem.

Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w szczególności uczniom klas IV a VI b oraz ich rodzicom, którzy tak chętnie wsparli przedsięwzięcie „Szlachetnej paczki” w naszej szkole. Pani Katarzyna Jarosz przyznała, że jest mile zaskoczona takim odzewem otwartością serc i portfeli rodziców, ponieważ dużo rzeczy było nowych widać że zakupionych na ten właśnie cel. Paczki trafią rodziny pod kątem której były przygotowywane, dostarczone zostaną przez wolontariuszy „Szlachetnej paczki”.

I. Sosin