Sp1

Szkolny Pokaz Latawców

Od 01.09.2018r. nasza szkoła zmieniła swojego patrona. Nie jesteśmy już Szkołą Podstawową nr 1 im. I Armii Wojska Polskiego lecz Szkołą Podstawową nr 1 im. Wojska Polskiego. Aby poznać bliżej patrona naszej szkoły została zorganizowana akcja pod tytułem”Szkolny Pokaz Latawców”, który polegał na wykonaniu przez każdą klasę latawca, bądź rysunku latawca o tematyce związanej z naszym nowym patronem.

W ramach pokazu powstały przepiękne latawce przybliżające nam naszego patrona teraz spróbujemy wybrać trzy najładniejsze. Będzie to bardzo trudny wybór – zresztą przekonajcie się sami i zajrzyjcie do galerii.
 
Wszystkim, którzy włączyli się do akcji (nauczycielom, uczniom i ich rodzicom) serdecznie dziękujemy i mamy nadzieje,że wspólne chwile spędzone podczas majsterkowania nie tylko przybliżyły nam obraz patrona ale pozwoliły poznać zalety wspólnego spędzania czasu razem.
 
Organizatorzy
Małgorzata Andrzejewska
Joanna Emilianowicz


Skip to content