Sp1

Szkolny magazyn internetowy e-Gazeta

W naszej szkole wszystko unowocześnieniamy……

Uprzejmie informujemy, że w naszej szkole powstała nowa gazeta, ale nie byle jaka – jest to internetowy magazyn o nazwie e-Gazeta, założony przez zespół uczniów z e-klas: 6c i 6a. W naszej e-Gazecie obok artykułów i informacji tekstowych o tym co dzieje się w szkole, znajdziecie również fotorelacje, nagrania filmowe i audio – wszystko autorstwa uczniów e-klas z Jedynki

Opiekunem informatycznym tego przedsięwzięcia jest pani dyrektor Krystyna Górecka, a nad pisanymi przez nas tekstami czuwają nauczyciele j. polskiego i nasze wychowawczynie – pani Katarzyna Jarosz i pani Olga Taratajcio.

Witryna jest już upubliczniona i dostępna dla każdego czytelnika na całym globie. Systematycznie będziemy  ją aktualizować. Serdecznie zapraszamy do jak najczęstszego przeglądania naszych multimedialnych relacji ze szkoły.

Tu link do naszej e-Gazety.

Życzymy miłego oglądania

RedakcjaSkip to content