Sp1

Szkolny Konkurs Recytatorski

Szkolny Konkurs Recytatorski 2019 za nami… W tym roku w przygotowaniach bardzo pomogła nam pani Izabela Szczyż, nasza przemiła sąsiadka z Filii Miejskiej Biblioteki Publicznej, która nas nie tylko pięknie ugościła, ale też podjęła się pracy w Jury. Dziękujemy 😊🌺Wspaniale, że mogliśmy też liczyć na pomoc pani Anny Stetkiewicz i pana Romana Szymańskiego – przyjaciół z Klubu 12 Brygady Zmechanizowanej w Choszcznie, którzy co roku nie tylko zasiadają w Jury, ale też dzielą się z recytatorami swoją wiedzą i doświadczeniem. Dziękujemy 😊🌺😊

Laureatami, którzy będą reprezentowali naszą szkołę w Choszczeńskim Domu kultury zostali: Kinga G. z kl. 7b, Zuzanna W. z kl. 3b, Melania M. z kl. 2c oraz Jakub K. z kl. 2a – Gratulujemy! 😃

Dziękujemy też za wsparcie Radzie Rodziców, bez której nasz konkurs nie byłby tak miły i smakowity 😊

Serdecznie zapraszamy do fotoreportażu ze Szkolnego Konkursu Recytatorskiego

klas I – III.  

klas IV – VI

B. GrzejszczykSkip to content