Sp1

Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego

Dnia 6 maja 2014r. w ramach Tygodnia Europejskiego odbył się Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego. W konkursie wzięło udział 17 uczniów z klas V, VI. W czasie konkursu uczniowie korzystali z zestawu Interactiv (użycie pilotów), bardzo spodobał im się ten sposób sprawdzania ich wiedzy. Zadaniem uczestników było udzielenie prawidłowej odpowiedzi na 20 pytań, które wyświetlone były na tablicy, a odpowiedzi udzielało się przez zaznaczenie na pilocie odpowiedniego klawisza.

Nagrody zdobyli:

I miejsce – Tomasz Wróblewski VI d

II miejsce – Mikołaj Sitek VI c

III miejsce – Oliwia Olejnik V a

Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe, a pozostali uczestnicy słodki upominek. Pytania w języku niemieckim opracowała pani Ewa Winnicka, a przygotowanie ich do pracy z zestawem Interactiv pan Krzysztof Nowak.

Gratulujemy zwycięzcom! i życzymy dalszych sukcesów.

Ewa WinnickaSkip to content