Sp1

Święto szkoły :)

Nareszcie mogliśmy wspólnie świętować:) 🙂 🙂 Uroczystość rozpoczął uroczysty apel w czasie którego Pani Dyrektor powitała naszych gości z Grecji, Portugalii i Włoch – partnerów z projektu Erasmus oraz sympatyków i przyjaciół Jedynki. Odśpiewaliśmy pieśni patriotyczne przygotowane na konkurs pt. „Szkoła do hymnu” oraz pieśni żołnierskie związane z naszym patronem. Uczennice z Polski i Ukrainy wspólnie wykonały pieśń pt. „Niepodległa”. Brzmiało rewelacyjnie, aż się łza w oku kręciła. Natomiast w części artystycznej podziwialiśmy występy wokalne i taneczne uczniów naszej szkoły. Społeczności uczniowskiej dziękujemy za pozytywny odbiór i aktywny udział.

Po apelu – piknik podczas którego serwowano – kiełbaski, pajdę chleba z ogórkiem kiszonym, ciasto, lemoniadę. Można było wziąć udział w loterii oraz talent show. W talent show prezentowali się uczniowie i uczennice w kategoriach praca plastyczna, taniec i śpiew.  Wszyscy występujący otrzymali pamiątkowe dyplomy. Dużym powodzeniem cieszyły się punkty w których można było pomalować twarz, a jak wyszło zapraszamy oczywiście na szkolnego fb:

Sztafeta – tor przeszkód, to była atrakcja! Konkurencje, których się nie spodziewano i dobra sportowa rywalizacja. Z uśmiechów na twarzach zawodników i kibiców wnoszę, że doskonale się bawili. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale.

Niestety dzisiaj zabrakło czasu na wspólny taniec do którego się przygotowywaliśmy, ale nic straconego. Zapraszamy jutro na długiej przerwie do wspólnego tańca.

Zapraszamy do video i fotorelacji na szkolnego fb 🙂Skip to content