Sp1

Święto Szkoły :)

Święto Szkoły na dziedzińcu Garnizonu Choszczeńskiego otworzyły panie dyrektor Katarzyna Fabianowska, Magdalena Kiela. Zabrzmiał hymn Jedynki. I… przystąpiliśmy do pracy. 

Gościliśmy przedstawicieli Drawieńskiego Stowarzyszenia Historyczno – Eksploracyjnego, którzy zaprezentowali ciekawe artefakty z czasów Arnswalde, mundury, nakrycia głowy i broń z różnych okresów historii. W dniu naszego święta odwiedzili nas także, Lubuski Opiekun – dogoterapia z psami. 

W tym roku uczniowie wykonali budowle, zabytki, obrazy, elementy krajobrazu charakterystyczne dla danego kraju UE. Prace zostały zaprezentowane na dziedzińcu. Młodzi artyści prezentowali swoje talenty wokalne, taneczne i grając na instrumencie podczas pikniku. Zatańczyli wspólnie belgijkę i kibicowali na meczu koszykówki uczennice – nauczycieli:)

W czasie pikniku nie zabrakło lemoniady, wypieków przygotowanych przez rodziców, pajdy chleba ze smalcem, kiełbasy z rożna oraz waty cukrowej, którą serwował Przewodniczący Rady Rodziców. 

Święto Szkoły przygotowały panie Aldona Skibińska, Iwona Plaszczyk przy wsparciu rodziców, uczniów, pracowników szkoły.

Wszystkim serdecznie dziękujemy, za to że możemy liczyć na Waszą pomoc. 

Serdecznie zapraszamy na video i fotorelację na stronę szkolnego fb 🙂

 

 Skip to content